Jak wygląda praca w firmie budowlanej Budimex?

Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową hasła: firmy budowlane praca mazowieckie, z pewnością pojawi się szereg odpowiedzi na to zapytanie. Dzieje się tak, ponieważ w Budimex oferty pracy aktualizujemy na bieżąco. Grupa Budimex zatrudnia blisko 8 tysięcy osób, współpracuje rocznie z 15 tysiącami kontrahentów i ma w portfelu ponad 300 kontraktów budowlanych – te dane również znajdziesz w sieci.

Dodatkowo z pewnością pojawi się także informacja, że w tym roku po raz kolejny zdobyliśmy tytuł Best Quality Employer przyznawany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, co potwierdza nasze wysokie standardy i wiarygodność. Uzyskaliśmy również tytuł Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2020. Jesteśmy zaszczyceni, ponieważ każdego dnia staramy się odpowiadać na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników.

Praca w firmie budowlanej Budimex- benefity profesjonalistów

Zależy nam na rozwoju pracowników, dlatego praca w Budimex oznacza program szkoleniowy i rozwojowy, który jest dopasowany do konkretnego stanowiska i wspiera ścieżkę kariery. Profesjonalistom dajemy możliwość skorzystania z wymiany międzynarodowej, dzięki której zyskują szansę na poszerzanie wiedzy i zdobywanie cennego doświadczenia.

Doskonale wiemy, że pracownicy są kapitałem naszej firmy. Doceniamy ich zaangażowanie, dlatego też od lat obejmujemy ich atrakcyjnym systemem premiowym. Wiemy, jak ważna jest dla nich równowaga między pracą w firmie budowlanej a życiem prywatnym, dlatego w dniu urodzin lub imienin mogą skorzystać z płatnego dnia wolnego.

Profesjonalistom pomagamy również szlifować język poprzez dofinansowywanie nauki języka angielskiego. Nasi pracownicy – oprócz kariery w Budimex – mają również możliwość pomagania innym, angażując się w wolontariat pracowniczy. W naszej firmie budowlanej praca z dala od domu oznacza darmowe zakwaterowanie w delegacji. A to tylko niektóre korzyści pracy w Budimex!

Praca u dewelopera – rekrutacja

Jeśli interesuje Cię praca u developera, złóż dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na nasze ogłoszenie rekrutacyjne. Wyślij dokumenty na adres rekrutacja@budimex.pl nawet wtedy, gdy w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje. Skontaktujemy się z Tobą od razu, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.

Z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie, poprzez Skype lub zapraszamy je na spotkanie do naszego Biura. Chcemy Was lepiej poznać i ocenić Wasze predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Kolejnym etapem w procesie rekrutacji jest spotkanie z przyszłym przełożonym. To ważny moment, który weryfikuje Twoją wiedzę i doświadczenie niezbędne do pracy na danym stanowisku. To także czas dla Ciebie, ponieważ masz możliwość zadania pytań dotyczących specyfiki przyszłej pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej.

Kariera Budimex

W mediach społecznościowych prowadzimy regularne konsultacje rekrutacyjne dla kandydatów na stanowiska inżynierskie i specjalistyczne. Jeśli na Facebooku napiszesz do nas wiadomość, to nasz Rekruter chętnie odpowie na zadane przez Ciebie pytania. Prowadzimy również webinary na tematy związane z naszą pracą i rekrutacją na różne stanowiska.

W Budimeksie cenimy dobrych pracowników niezależnie od ich płci. Stworzyliśmy program rozwojowy dedykowany kobietom. Akcja Murowany Sukces ma na celu wsparcie ich w pracy w Budimex, rozwój zawodowy, wzmacnianie umiejętności interpersonalnych oraz kompetencji menadżerskich. Aby dowiedzieć się o nas czegoś więcej, możesz sprawdzić w Internecie: praca w Budimex opinie.

Budimex praca na praktykach

W Budimex prowadzimy programy stypendialne i edukacyjne. Jeśli uczysz się na ostatnich latach studiów i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w branży budowlanej, możesz wybrać nasz program praktyk. Rekrutujemy cały rok, w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Najczęściej nasze praktyki zaczynają się w lipcu i trwają od 1 do 6 miesięcy. Możesz już teraz zapoznać się z ofertami pracy w Budimex.

Praktykanci otrzymują u nas wynagrodzenie oraz prywatną opiekę medyczną. Doceniamy tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia oraz chętnych do udziału w wolontariacie pracowniczym. Jako, że zależy nam na Twoim rozwoju, podczas trwania praktyk będzie towarzyszył Ci Opiekun, który będzie Ci doradzał, udzielał informacji zwrotnej i odpowiadał na Twoje pytania.

Praktyki Budimex – jak aplikować?

Jeśli chcesz zgłosić się do nas na praktyki, wypełnij formularz aplikacyjny online, a my wyślemy Ci link do gry rekrutacyjnej online. Jej wynik będzie istotny przy przyjęciu na praktykę. W kolejnym etapie rekrutacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do odbycia praktyk w danym dziale. Opowiemy Ci szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.

Na ostatnim etapie zaprosimy Cię na spotkanie z przyszłym przełożonym, żebyście mogli ustalić wspólne priorytety. To także czas na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o karierze w Budimex, to odwiedź nasz profil na Facebooku lub wpisz w wyszukiwarkę: Budimex praca opinie.