Kierownik budowy w firmie Budimex

2Budimex S.A. to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce. Naszym głównym udziałowcem jest światowy lider w infrastrukturze transportowej -Ferrovial. Zatrudnia ponad 70 000 pracowników i działa w ponad 15 krajach na świecie.

Budownictwo ogólne jest jednym z podstawowych obszarów naszej działalności. Jako generalny wykonawca realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego. Potencjał naszej firmy umożliwia realizację wielu projektów równocześnie. Korzystamy z własnego biura technicznego i proponujemy naszym Klientom optymalne rozwiązania technologiczne.

Kierownik Budowy – praca

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na różne stanowiska. Jednym z nich jest Kierownik BudowyOferty pracy, które na bieżąco są aktualizowane na naszej liście, dotyczą różnych województw. Dążąc do parytetu, przygotowaliśmy akcję Murowany Sukces, która ma na celu wsparcie kobiet w rozwoju zawodowym, wzmacnianie umiejętności interpersonalnych oraz kompetencji menadżerskich.

Majster budowy to praca, która polega na prowadzeniu budowy w sposób zgodny z przepisami prawa budowlanego. Jednym z zadań jest bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu wiedzę, wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót realizowanych przez podwykonawców i własnych pracowników. Na stanowisku Kierownika Budowy trzeba również planować i zamawiać środki produkcji oraz nadzorować terminowość dostaw i na bieżąco prowadzić dziennik budowy.

Budimex – oferty pracy majster budowy

Kariera w Budimeksie to praca dla inżyniera budownictwa. Oczekujemy od Ciebie wykształcenia wyższego technicznego zdobytego na kierunku budownictwo lub pokrewnym. W zależności od charakteru budowy, może to być również wykształcenie wyższe techniczne związane z inżynierią środowiska lub instalacjami. Praca dla Kierownika Budowy wymaga kilkuletniego doświadczenia zawodowego zdobytego przy realizacji dużych inwestycji.

Praca Kierownika Budowy wiąże się z dużą odpowiedzialnością również z tego powodu, że należy do niego rozliczenie robocizny, materiałów czy sprzętu budowlanego. W Budimeksie oferty pracy dla inżyniera budowy często wskazują również, że w zakresie obowiązków będzie również opracowanie założeń budżetowych, wycena prac budowlanych oraz prowadzenie dokumentacji powykonawczej.

Majster budowy – oferty pracy

Kierownik Budowy to praca, w której powinieneś posiadać uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w oczekiwanej przez nas specjalności, np. konstrukcyjno-budowlanej. Podstawą pracy Kierownika Budowy jest wiedza z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa budowlanego niezbędnych do realizacji robót.

Praca inżyniera budowy to również umiejętność planowania i zarządzania zespołami pracowników i podwykonawców. W związku z tym, że często pracujemy w gronie międzynarodowym, konieczne jest, żeby inżynier budowy w pracy dobrze posługiwał się językiem angielskim. Oczekujemy również prawa jazdy kat. B oraz dyspozycyjności i mobilności. Aby dołączyć do grona najlepszych, musisz również posiadać znajomość warunków kontraktowych FIDIC.

Benefity dla pracowników

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników, dlatego proponujemy im kompleksowy program szkoleniowy i rozwojowy, który wspiera ścieżkę kariery. Na wielu stanowiskach mają również możliwość skorzystania z wymiany międzynarodowej, dzięki której poszerzają wiedzę i zdobywają cenne doświadczenie.

Nasi Pracownicy są objęci atrakcyjnym systemem premiowym. Ponadto, w dniu swoich urodzin lub imienin mogą skorzystać z płatnego dnia wolnego. Dbamy również o ich bezpieczeństwo dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu na życie. Zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dzięki której mogą zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Pomagamy szlifować język dofinansowując lekcje języka angielskiego. I wiele więcej!

Proces rekrutacyjny – umowa o pracę

Praca dla majstra budowy zaczyna się od złożenia dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Dobry inżynier budowy w ofertach pracy Budimex znajdzie coś dla siebie! Jeśli nawet w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, nic nie szkodzi! Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@budimex.pl. Skontaktujemy się z Tobą od razu, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.

Z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie, za pomocą Skype lub zapraszamy je na spotkanie do Biura, by lepiej je poznać i ocenić ich predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Jeśli będziesz zainteresowany, opowiemy Ci bardziej szczegółowo o ofercie pracy dla majstra budowy i odpowiemy na Twoje pytania.

Kolejnym etapem w procesie rekrutacji jest spotkanie z przyszłym przełożonym w celu weryfikacji Twojej wiedzy i doświadczenia niezbędnego do pracy na danym stanowisku. To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej. Do zobaczenia!