Kierownik robót drogowych w firmie Budimex

Jeśli pasjonuje Cię budownictwo liniowe, a praca jako Kierownik Robót Kubaturowych do Ciebie nie przemawia, to czas poszukać oferty pracy jako Kierownik Robót Drogowych!

Postaw na Budimex – firmę z tytułem Best Quality Employer przyznawanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej najlepszym podmiotom na rynku oraz tytułem Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2020. Wyróżnienia dowodzą, że każdego dnia staramy się odpowiadać na potrzeby naszych obecnych, jak i przyszłych pracowników.

Praca roboty drogowe

Jeśli chcesz zostać Kierownikiem Robót Drogowych w Budimeksie, to zależy nam żebyś posiadał wykształcenie wyższe techniczne o profilu drogowym i uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej. Oczekujemy od Ciebie minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót w realizacji inwestycji z zakresu infrastruktury komunikacyjnej, biegłej obsługi komputera (programy MS Project, AutoCAD), a także mobilności i dyspozycyjności.

Jeśli spełniasz nasze wymagania, możesz u nas zdobyć doświadczenie oraz rozwinąć się zawodowo. Dostaniesz również możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe). Gwarantujemy Ci pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Majster robót drogowych w ofercie pracy znajdzie informację, że do jego zadań należeć będzie przede wszystkim bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót, koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku oraz planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji. Na stanowisku Kierownika Robót Drogowych należy również na bieżąco monitorować założony budżet, uczestniczyć w negocjacjach i wyborze podwykonawców oraz na bieżąco prowadzić dziennik budowy.

Praca Kierownika Robót Drogowych – benefity

Zdajemy sobie sprawę, że to pracownicy są kapitałem naszej firmy. Doceniamy ich wkład i zaangażowanie, dlatego też od lat obejmujemy ich atrakcyjnym systemem premiowym. Wiemy, jak ważna jest dla nich równowaga między pracą w firmie budowlanej a życiem prywatnym, dlatego w dniu swoich urodzin lub imienin otrzymują od nas wyjątkowy prezent – mogą skorzystać z płatnego dnia wolnego.

Zapewniamy im prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie, dzięki którym mogą wraz z bliskimi zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo w różnych życiowych sytuacjach. Wspieramy tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia i refundujemy ich starty w zawodach. Profesjonalistom pomagamy również szlifować język dofinansowując lekcje języka angielskiego. Nasi pracownicy mają również możliwość pomagania innym, angażując się w wolontariat pracowniczy. Jeśli pracujesz z dala od domu, zapewnimy Ci darmowe zakwaterowanie w delegacji.

Kierownik Robót – praca

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników, dlatego praca KierownikRobót Drogowych w Budimeksie oznacza program szkoleniowy i rozwojowy, który jest dopasowany do konkretnego stanowiska i wspiera ścieżkę indywidualnej kariery. Profesjonalistom dajemy również możliwość skorzystania z wymiany międzynarodowej, dzięki której zyskują szansę na poszerzanie wiedzy i zdobywanie cennego doświadczenia w branży. Tak właśnie buduje się karierę w Budimex.

W zależności od zapotrzebowania, oferujemy pracę w różnych województwach na terenie całej Polski. Jeśli interesuje Cię stanowisko Kierownika Robót w Twojej okolicy, to szukaj na naszej stronie np. Kierownik Robót Drogowych MazowieckieKierownik Robót Drogowych DolnośląskieKierownik Robót Drogowych LubuskieKierownik Robót Drogowych Zachodniopomorskie.

Kierownik Robót Drogowych – oferty pracy i rekrutacja

Jeśli chcesz zostać Kierownikiem Robótpraca czeka na Ciebie w Budimeksie! Aby zostać naszym pracownikiem, złóż dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@budimex.pl nawet, jeśli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje. Skontaktujemy się z Tobą od razu, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.

Po zapoznaniu się z dokumentami, z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie, poprzez Skype lub zapraszamy je na spotkanie do naszego Biura. Chcemy Was lepiej poznać i ocenić Wasze predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Jeśli wyrazisz taką chęć, opowiemy Ci bardziej szczegółowo o oferowanej przez nas pracy i odpowiemy na Twoje pytania.

Kolejnym etapem rekrutacji jest spotkanie z przyszłym przełożonym. To ważny moment, ponieważ weryfikuje Twoją wiedzę i doświadczenie niezbędne do pracy na danym stanowisku. To także czas dla Ciebie, ponieważ masz możliwość zadania szczegółowych pytań dotyczących specyfiki przyszłej pracy, składu zespołu czy naszej kultury organizacyjnej.

W mediach społecznościowych prowadzimy regularne konsultacje rekrutacyjne dla kandydatów na stanowiska inżynierskie i specjalistyczne. Jeśli na Facebooku napiszesz do nas wiadomość, to nasz Rekruter chętnie odpowie na zadane przez Ciebie pytania. Prowadzimy również webinary na tematy związane z pracą u nas i rekrutacją na różne stanowiska. Warto z nich skorzystać!