Praca dla profesjonalistów

Benefity

SYSTEM PREMIOWY

Doceniamy Twój wkład i zaangażowanie, dlatego też obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym.

DODATKOWY DZIEŃ WOLNY

Wierzymy, że nie samą pracą żyje człowiek, dlatego w dniu swoich urodzin lub imienin będziesz mógł skorzystać z płatnego dnia wolnego.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Zadbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych, dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu na życie.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich.

SEKCJE SPORTOWE

Doceniamy ducha rywalizacji i wspieramy tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia refundując starty w zawodach.

KURSY JĘZYKOWE

Pomożemy Ci też szlifować język dofinansowując lekcje języka angielskiego.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego zaproponujemy Ci kompleksowy program rozwojowy, dopasowany do Twojego stanowiska i wspierający Twoją ścieżkę kariery.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Będziesz mógł pomóc innym, angażując się w wolontariat pracowniczy.

WYMIANY MIĘDZYNARODOWE

Będziesz miał możliwość skorzystania z wymiany międzynarodowej, dzięki której będziesz miał możliwość poszerzać wiedzę i zdobywać cenne doświadczenie.

Rekrutacja


1
DOKUMENTY APLIKACYJNE

Wyślij do nas swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Jeśli w tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje, nic nie szkodzi! Wyślij do nas dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@budimex.pl. Skontaktujemy się z Tobą od razu, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.


2
ROZMOWA Z DZIAŁEM HR

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, za pomocą Skype lub zaprosimy Cię na spotkanie do naszego biura, by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Opowiemy Ci też bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.


3
SPOTKANIE Z PRZEŁOŻONYM

Zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym w celu weryfikacji Twojej wiedzy i doświadczenia niezbędnego do pracy na danym stanowisku. To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej.

Aktualności

Budimex plant und baut die Schnellstraße S19 zwischen Podgórze und Kamień

9 sierpnia 2018 r. podpisaliśmy umowę z rzeszowskim oddziałem GDDKiA na realizację trasy liczącej ok. 10,5 km. Jest ona częścią szlaku Via Carpatia i obejmuje odcinek od węzła Podgórze (z węzłem) do węzła Kamień (bez węzła). Ma powstać w ciągu 34 miesięcy.