1

Program praktyk

Studiujesz na III, IV lub V roku i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe u jednego z najlepszych pracodawców w branży budowlanej?

WYBIERZ NASZ PROGRAM PRAKTYK:

1. Kiedy rozpoczyna się rekrutacja na praktyki?
Zaczynamy 15 lutego, zgłoś się tu

2. Kiedy rozpoczynają się praktyki?
Rekrutujemy cały rok, w zależności od zgłoszonego zapotrzebowania. Najczęściej nasi Praktykanci zaczynają swoją przygodę w BX od lipca.

3. Ile trwają?
Min 1 miesiąc, a max 6 miesięcy.

4. Czy są płatne?
Tak, doceniamy Twoją pracę i otrzymujesz za nią wynagrodzenie.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie.

SEKCJE SPORTOWE

Doceniamy ducha rywalizacji i wspieramy tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego podczas trwania praktyk masz swojego Opiekuna, który będzie udzielał Ci informacji zwrotnej, doradzał i odpowiadał na Twoje pytania.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Będziesz mógł pomóc innym, angażując się w wolontariat pracowniczy. Rozumiemy, że nie samą pracą żyje człowiek, dlatego będziesz mógł pomóc innym, angażując się w wolontariat pracowniczy.


1
WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACYJNY

Złóż aplikację online, wypełniając formularz aplikacyjny, a my wyślemy Ci link do gry rekrutacyjnej online. Jej wynik będzie miał znaczenie przy końcowej decyzji o przyjęciu na praktykę.


2
ROZMOWA TELEFONICZNA

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do odbycia praktyk w danym dziale. Opowiemy Ci też bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.


3
SPOTKANIE Z PRZEŁOŻONYM

Zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym w celu ustalenia wspólnych priorytetów. To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej.

Aktualności

Budimex will design and build the S19 expressway between Podgórze and Kamień sections

9 sierpnia 2018 r. podpisaliśmy umowę z rzeszowskim oddziałem GDDKiA na realizację trasy liczącej ok. 10,5 km. Jest ona częścią szlaku Via Carpatia i obejmuje odcinek od węzła Podgórze (z węzłem) do węzła Kamień (bez węzła). Ma powstać w ciągu 34 miesięcy.