Praca dla pracowników budowlanych

Benefity

UMOWA O PRACĘ

Cenimy stabilność, dlatego dbając o Twoją stabilizację życiową zapewnimy Ci umowę o pracę.

SYSTEM PREMIOWY

Doceniamy wkład, zaangażowanie oraz przestrzeganie zasad BHP, dlatego obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich.

DARMOWY OBIAD

Codziennie będziesz mógł zjeść darmowy, ciepły obiad, niezależnie od tego, czy pracujesz w delegacji czy w miejscu zamieszkania.

DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Pracujesz z dala od domu? W przypadku delegacji zapewnimy Ci darmowe zakwaterowanie.

PREMIA ZA POLECENIE

Buduj z nami siły własne! Polecaj znajomych do pracy i zarabiaj.

DODATKOWY DZIEŃ WOLNY

Wierzymy, że nie samą pracą żyje człowiek, dlatego w dniu swoich urodzin lub imienin będziesz mógł skorzystać z płatnego dnia wolnego.

KARTA SPORTOWA

W zdrowym ciele zdrowy duch. Skorzystaj z wielu możliwości, jakie daje Ci posiadanie karty Multisport np. siłownia, basen, rowery miejskie czy parki trampolin.

SYSTEM MY BENEFIT

Spędź czas wolny, tak jak chcesz! Wymieniaj punkty z systemu na bilety do kina, teatru czy bony do wybranych sklepów.

Rekrutacja


1
DOKUMENTY APLIKACYJNE

Wyślij do nas swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Jeśli w tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje, nic nie szkodzi! Wyślij do nas dokumenty aplikacyjne na adres pracuj@budimex.pl. Skontaktujemy się z Tobą od razu, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.


2
ROZMOWA Z DZIAŁEM HR I BEZPOŚREDNIM PRZEŁOŻONYM

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, za pomocą Skype lub zaprosimy Cię na spotkanie do naszego biura, by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Opowiemy Ci też bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania. Po tym etapie możesz zostać zaproszony na rozmowę z bezpośrednim przełożonym na budowie.

Aktualności

Budimex na Wielkim Finale Zwolnionych z Teorii

„Praktyka, która z Tobą zostanie” to autorska inicjatywa Budimeksu, powstała we współpracy z Fundacją Zwolnieni z Teorii. W ramach działań związanych z programem, uczniowie techników budowlanych z całej Polski opracowali projekty CSR przy wsparciu pracowników lidera polskiej branży budowlanej. Podczas Wielkiego Finału, który odbył się na warszawskim Służewcu, eksperci m.in. z ramienia generalnego wykonawcy nagrodzili najlepsze przedsięwzięcia.  

Budimex podsumowuje współpracę z Fundacją Zwolnieni z Teorii

Budimex stawia na młodych. Generalny wykonawca kontynuuje współpracę z Fundacją Zwolnieni z Teorii – organizacją, która w oparciu o nowoczesną metodykę nauczania, rozwija u młodzieży kompetencje proinnowacyjne, potrzebne w pracy i prawdziwym życiu takie jak: empatia i poczucie sprawstwa, kreatywność, praca zespołowa, komunikacja czy rozwiązywanie problemów. Akcja jest kierowana do uczniów i uczennic techników budowlanych oraz ma na celu rozwinięcie ich kompetencji.

„Praktyka jest miarą sukcesu” – startuje nowa edycja Programu Praktyk Akademii Budimex

Budimex – największy polski generalny wykonawca wraz z początkiem marca inauguruje kolejną, odświeżoną odsłonę programu praktyk studenckich na 2023 rok pod hasłem „Praktyka jest miarą sukcesu”. Firma już od kilkunastu lat wspiera rozwój młodych w branży, organizując dla nich m.in. płatne praktyki zawodowe w ramach projektu Akademia Budimex. Program ten trwa do końca września. Jak co roku, generalny wykonawca ma przygotowanych 250 miejsc dla studentów z całej Polski. Akademia Budimex oprócz do studentów budownictwa skierowana jest także do osób szukających praktyk m.in. w obszarze HR, finansów, czy IT. Do programu można się zgłosić poprzez stronę internetową: www.akademiabudimex.pl.