Praca dla pracowników budowlanych

Benefity

UMOWA O PRACĘ

Cenimy stabilność, dlatego dbając o Twoją stabilizację życiową zapewnimy Ci umowę o pracę.

SYSTEM PREMIOWY

Doceniamy wkład, zaangażowanie oraz przestrzeganie zasad BHP, dlatego obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich.

DARMOWY OBIAD

Codziennie będziesz mógł zjeść darmowy, ciepły obiad, niezależnie od tego, czy pracujesz w delegacji czy w miejscu zamieszkania.

DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Pracujesz z dala od domu? W przypadku delegacji zapewnimy Ci darmowe zakwaterowanie.

PREMIA ZA POLECENIE

Buduj z nami siły własne! Polecaj znajomych do pracy i zarabiaj.

DODATKOWY DZIEŃ WOLNY

Wierzymy, że nie samą pracą żyje człowiek, dlatego w dniu swoich urodzin lub imienin będziesz mógł skorzystać z płatnego dnia wolnego.

KARTA SPORTOWA

W zdrowym ciele zdrowy duch. Skorzystaj z wielu możliwości, jakie daje Ci posiadanie karty Multisport np. siłownia, basen, rowery miejskie czy parki trampolin.

SYSTEM MY BENEFIT

Spędź czas wolny, tak jak chcesz! Wymieniaj punkty z systemu na bilety do kina, teatru czy bony do wybranych sklepów.

Rekrutacja


1
DOKUMENTY APLIKACYJNE

Wyślij do nas swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Jeśli w tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje, nic nie szkodzi! Wyślij do nas dokumenty aplikacyjne na adres pracuj@budimex.pl. Skontaktujemy się z Tobą od razu, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.


2
ROZMOWA Z DZIAŁEM HR I BEZPOŚREDNIM PRZEŁOŻONYM

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, za pomocą Skype lub zaprosimy Cię na spotkanie do naszego biura, by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Opowiemy Ci też bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania. Po tym etapie możesz zostać zaproszony na rozmowę z bezpośrednim przełożonym na budowie.

Aktualności

Budimex zaprojektuje i zbuduje drogę ekspresową S19 na odcinku Podgórze – Kamień

9 sierpnia 2018 r. podpisaliśmy umowę z rzeszowskim oddziałem GDDKiA na realizację trasy liczącej ok. 10,5 km. Jest ona częścią szlaku Via Carpatia i obejmuje odcinek od węzła Podgórze (z węzłem) do węzła Kamień (bez węzła). Ma powstać w ciągu 34 miesięcy.

Zakończyliśmy przebudowę stacji Olszamowice: pociągi pojadą szybciej

Kontrakt o wartości prawie 45 mln zł obejmował zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych. W ramach prac Budimex zmodernizował infrastrukturę techniczną stacji, m.in. rozjazdy i sieć trakcyjną.  Dzięki temu zwiększyła się jej przepustowość, a pociągi będą mogły jechać z prędkością 200 km/h.

Podpisanie umowy na budowę centrum komunikacyjnego w Kielcach

Podpisaliśmy umowę z Zarządem Transportu Miejskiego w Kielcach na budowę centrum komunikacyjnego, polegającą na przebudowie, rozbudowie i modernizacji istniejącego zespołu Dworca Autobusowego przy ul. Czarnowskiej 12 w Kielcach. 

Zwycięski projekt w programie „Zmieniaj świat” wybrany!

Fundacja trzy czte ry! dzięki zdobyciu głównej nagrody w konkursie zorganizowanym przez Budimex z okazji jubileuszu 50-lecia, będzie mogła stworzyć pierwszą w Polsce szkołę, w której zajęcia odbywać się będą w lesie przez cały rok, bez względu na pogodę.

Ruszył program „Polecam Budimex”

Jako generalny wykonawca robót budowlanych w infrastrukturze, przemyśle i energetyce oraz budownictwie ogólnym rokrocznie rocznie zatrudniamy około 800 pracowników i jako pierwsza firma budowlana w Polsce uruchomiliśmy zewnętrzny program rekomendacji osób do pracy.

Budimex z tytułem Best Quality Employer 2020

Po raz kolejny zdobyliśmy tytuł Best Quality Employer 2020 przyznawany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Pomoc w walce z koronawirusem

W tym trudnym dla wszystkich czasie pomagamy tym, którzy stoją na pierwszym froncie walki z wirusem, bo to od nich zależy nasze zdrowie.

Jak wygląda praca w firmie budowlanej Budimex?

Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową hasła: firmy budowlane praca mazowieckie, z pewnością pojawi się szereg odpowiedzi na to zapytanie. Dzieje się tak, ponieważ w Budimex oferty pracy aktualizujemy na bieżąco.

Kierownik robót drogowych w firmie Budimex

Jeśli pasjonuje Cię budownictwo liniowe, a praca jako Kierownik Robót Kubaturowych do Ciebie nie przemawia, to czas poszukać oferty pracy jako Kierownik Robót Drogowych!

Kierownik budowy w firmie Budimex

2Budimex S.A. to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce. Naszym głównym udziałowcem jest światowy lider w infrastrukturze transportowej -Ferrovial. Zatrudnia ponad 70 000 pracowników i działa w ponad 15 krajach na świecie.