Praca dla profesjonalistów

Benefity

SYSTEM PREMIOWY

Doceniamy Twój wkład i zaangażowanie, dlatego też obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym.

DODATKOWY DZIEŃ WOLNY

Wierzymy, że nie samą pracą żyje człowiek, dlatego w dniu swoich urodzin lub imienin będziesz mógł skorzystać z płatnego dnia wolnego.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Zadbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych, dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu na życie.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich.

SEKCJE SPORTOWE

Doceniamy ducha rywalizacji i wspieramy tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia refundując starty w zawodach.

KURSY JĘZYKOWE

Pomożemy Ci też szlifować język dofinansowując lekcje języka angielskiego.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego zaproponujemy Ci kompleksowy program rozwojowy, dopasowany do Twojego stanowiska i wspierający Twoją ścieżkę kariery.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Będziesz mógł pomóc innym, angażując się w wolontariat pracowniczy.

WYMIANY MIĘDZYNARODOWE

Będziesz miał możliwość skorzystania z wymiany międzynarodowej, dzięki której będziesz miał możliwość poszerzać wiedzę i zdobywać cenne doświadczenie.

Rekrutacja


1
DOKUMENTY APLIKACYJNE

Wyślij do nas swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Jeśli w tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje, nic nie szkodzi! Wyślij do nas dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@budimex.pl. Skontaktujemy się z Tobą od razu, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.


2
ROZMOWA Z DZIAŁEM HR

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, za pomocą Skype lub zaprosimy Cię na spotkanie do naszego biura, by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Opowiemy Ci też bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.


3
SPOTKANIE Z PRZEŁOŻONYM

Zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym w celu weryfikacji Twojej wiedzy i doświadczenia niezbędnego do pracy na danym stanowisku. To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej.

Aktualności

Budimex navrhne a postaví rýchlostnú cestu S19 medzi Podgórzom a Kamieńom

9 sierpnia 2018 r. podpisaliśmy umowę z rzeszowskim oddziałem GDDKiA na realizację trasy liczącej ok. 10,5 km. Jest ona częścią szlaku Via Carpatia i obejmuje odcinek od węzła Podgórze (z węzłem) do węzła Kamień (bez węzła). Ma powstać w ciągu 34 miesięcy.