1

Program praktyk

Studiujesz na III, IV lub V roku i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe u jednego z najlepszych pracodawców w branży budowlanej?

WYBIERZ NASZ PROGRAM PRAKTYK:

1. Kiedy rozpoczyna się rekrutacja na praktyki?
Zaczynamy 15 lutego, zgłoś się tu

2. Kiedy rozpoczynają się praktyki?
Rekrutujemy cały rok, w zależności od zgłoszonego zapotrzebowania. Najczęściej nasi Praktykanci zaczynają swoją przygodę w BX od lipca.

3. Ile trwają?
Min 1 miesiąc, a max 6 miesięcy.

4. Czy są płatne?
Tak, doceniamy Twoją pracę i otrzymujesz za nią wynagrodzenie.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie.

SEKCJE SPORTOWE

Doceniamy ducha rywalizacji i wspieramy tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego podczas trwania praktyk masz swojego Opiekuna, który będzie udzielał Ci informacji zwrotnej, doradzał i odpowiadał na Twoje pytania.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Będziesz mógł pomóc innym, angażując się w wolontariat pracowniczy. Rozumiemy, że nie samą pracą żyje człowiek, dlatego będziesz mógł pomóc innym, angażując się w wolontariat pracowniczy.


1
WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACYJNY

Złóż aplikację online, wypełniając formularz aplikacyjny, a my wyślemy Ci link do gry rekrutacyjnej online. Jej wynik będzie miał znaczenie przy końcowej decyzji o przyjęciu na praktykę.


2
ROZMOWA TELEFONICZNA

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do odbycia praktyk w danym dziale. Opowiemy Ci też bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.


3
SPOTKANIE Z PRZEŁOŻONYM

Zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym w celu ustalenia wspólnych priorytetów. To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej.

Aktualności

Budimex navrhne a postaví rýchlostnú cestu S19 medzi Podgórzom a Kamieńom

9 sierpnia 2018 r. podpisaliśmy umowę z rzeszowskim oddziałem GDDKiA na realizację trasy liczącej ok. 10,5 km. Jest ona częścią szlaku Via Carpatia i obejmuje odcinek od węzła Podgórze (z węzłem) do węzła Kamień (bez węzła). Ma powstać w ciągu 34 miesięcy.