1

Program praktyk

Studiujesz na III, IV lub V roku i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe u jednego z najlepszych pracodawców w branży budowlanej?

WYBIERZ NASZ PROGRAM PRAKTYK:

1. Kiedy rozpoczyna się rekrutacja na praktyki?
Zaczynamy 15 lutego, zgłoś się tu

2. Kiedy rozpoczynają się praktyki?
Rekrutujemy cały rok, w zależności od zgłoszonego zapotrzebowania. Najczęściej nasi Praktykanci zaczynają swoją przygodę w BX od lipca.

3. Ile trwają?
Min 1 miesiąc, a max 6 miesięcy.

4. Czy są płatne?
Tak, doceniamy Twoją pracę i otrzymujesz za nią wynagrodzenie.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie.

SEKCJE SPORTOWE

Doceniamy ducha rywalizacji i wspieramy tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego podczas trwania praktyk masz swojego Opiekuna, który będzie udzielał Ci informacji zwrotnej, doradzał i odpowiadał na Twoje pytania.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Będziesz mógł pomóc innym, angażując się w wolontariat pracowniczy. Rozumiemy, że nie samą pracą żyje człowiek, dlatego będziesz mógł pomóc innym, angażując się w wolontariat pracowniczy.


1
WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACYJNY

Złóż aplikację online, wypełniając formularz aplikacyjny, a my wyślemy Ci link do gry rekrutacyjnej online. Jej wynik będzie miał znaczenie przy końcowej decyzji o przyjęciu na praktykę.


2
ROZMOWA TELEFONICZNA

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do odbycia praktyk w danym dziale. Opowiemy Ci też bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.


3
SPOTKANIE Z PRZEŁOŻONYM

Zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym w celu ustalenia wspólnych priorytetów. To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej.

Aktualności

Budimex zaprojektuje i zbuduje drogę ekspresową S19 na odcinku Podgórze – Kamień

9 sierpnia 2018 r. podpisaliśmy umowę z rzeszowskim oddziałem GDDKiA na realizację trasy liczącej ok. 10,5 km. Jest ona częścią szlaku Via Carpatia i obejmuje odcinek od węzła Podgórze (z węzłem) do węzła Kamień (bez węzła). Ma powstać w ciągu 34 miesięcy.

Zakończyliśmy przebudowę stacji Olszamowice: pociągi pojadą szybciej

Kontrakt o wartości prawie 45 mln zł obejmował zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych. W ramach prac Budimex zmodernizował infrastrukturę techniczną stacji, m.in. rozjazdy i sieć trakcyjną.  Dzięki temu zwiększyła się jej przepustowość, a pociągi będą mogły jechać z prędkością 200 km/h.

Podpisanie umowy na budowę centrum komunikacyjnego w Kielcach

Podpisaliśmy umowę z Zarządem Transportu Miejskiego w Kielcach na budowę centrum komunikacyjnego, polegającą na przebudowie, rozbudowie i modernizacji istniejącego zespołu Dworca Autobusowego przy ul. Czarnowskiej 12 w Kielcach. 

Zwycięski projekt w programie „Zmieniaj świat” wybrany!

Fundacja trzy czte ry! dzięki zdobyciu głównej nagrody w konkursie zorganizowanym przez Budimex z okazji jubileuszu 50-lecia, będzie mogła stworzyć pierwszą w Polsce szkołę, w której zajęcia odbywać się będą w lesie przez cały rok, bez względu na pogodę.

Ruszył program „Polecam Budimex”

Jako generalny wykonawca robót budowlanych w infrastrukturze, przemyśle i energetyce oraz budownictwie ogólnym rokrocznie rocznie zatrudniamy około 800 pracowników i jako pierwsza firma budowlana w Polsce uruchomiliśmy zewnętrzny program rekomendacji osób do pracy.

Budimex z tytułem Best Quality Employer 2020

Po raz kolejny zdobyliśmy tytuł Best Quality Employer 2020 przyznawany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Pomoc w walce z koronawirusem

W tym trudnym dla wszystkich czasie pomagamy tym, którzy stoją na pierwszym froncie walki z wirusem, bo to od nich zależy nasze zdrowie.

Jak wygląda praca w firmie budowlanej Budimex?

Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową hasła: firmy budowlane praca mazowieckie, z pewnością pojawi się szereg odpowiedzi na to zapytanie. Dzieje się tak, ponieważ w Budimex oferty pracy aktualizujemy na bieżąco.

Kierownik robót drogowych w firmie Budimex

Jeśli pasjonuje Cię budownictwo liniowe, a praca jako Kierownik Robót Kubaturowych do Ciebie nie przemawia, to czas poszukać oferty pracy jako Kierownik Robót Drogowych!

Kierownik budowy w firmie Budimex

2Budimex S.A. to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce. Naszym głównym udziałowcem jest światowy lider w infrastrukturze transportowej -Ferrovial. Zatrudnia ponad 70 000 pracowników i działa w ponad 15 krajach na świecie.