Ucz się i buduj praktykę - praktyki dla uczniów technikum!

Uczysz się w technikum budowlanym? Chcesz dołączyć do jednego z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce i zdobywać doświadczenie na ciekawych kontraktach pod okiem najlepszych profesjonalistów z branży? Zgłoś się do nas na PRAKTYKI! 👷‍♀️ 👷‍♂️

Wyślij wiadomość:

Praktyki.technikum@budimex.pl

Z informacją, w jakiej jesteś klasie, z jakiego jesteś miasta i kiedy chciałbyś odbywać praktyki. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić wszystkie szczegóły.

Program praktyk obejmuje:

🟡zapoznanie się z pracą na budowie/z biurem budowy;
🟡szkolenia zawodowe/webinary;
🟡pierwsze zawodowe doświadczenia;
🟡konkursy i gadżety;
🟡kontakty zawodowe;
🟡perspektywę kontynuacji współpracy na płatnych praktykach;
🟡stypendium dla najlepszych praktykantów.

W wiosennej edycji naszego programu w 2023 r. wzięło udział 40 osób na kontraktach w całym kraju. Zobacz jak wyglądały Praktyki:

 

Dołącz do nas i zdobądź cenne doświadczenie, rozpoczynając swoją karierę w branży budowlanej!

Aktualności

Budimex na Wielkim Finale Zwolnionych z Teorii

„Praktyka, która z Tobą zostanie” to autorska inicjatywa Budimeksu, powstała we współpracy z Fundacją Zwolnieni z Teorii. W ramach działań związanych z programem, uczniowie techników budowlanych z całej Polski opracowali projekty CSR przy wsparciu pracowników lidera polskiej branży budowlanej. Podczas Wielkiego Finału, który odbył się na warszawskim Służewcu, eksperci m.in. z ramienia generalnego wykonawcy nagrodzili najlepsze przedsięwzięcia.  

Budimex podsumowuje współpracę z Fundacją Zwolnieni z Teorii

Budimex stawia na młodych. Generalny wykonawca kontynuuje współpracę z Fundacją Zwolnieni z Teorii – organizacją, która w oparciu o nowoczesną metodykę nauczania, rozwija u młodzieży kompetencje proinnowacyjne, potrzebne w pracy i prawdziwym życiu takie jak: empatia i poczucie sprawstwa, kreatywność, praca zespołowa, komunikacja czy rozwiązywanie problemów. Akcja jest kierowana do uczniów i uczennic techników budowlanych oraz ma na celu rozwinięcie ich kompetencji.

„Praktyka jest miarą sukcesu” – startuje nowa edycja Programu Praktyk Akademii Budimex

Budimex – największy polski generalny wykonawca wraz z początkiem marca inauguruje kolejną, odświeżoną odsłonę programu praktyk studenckich na 2023 rok pod hasłem „Praktyka jest miarą sukcesu”. Firma już od kilkunastu lat wspiera rozwój młodych w branży, organizując dla nich m.in. płatne praktyki zawodowe w ramach projektu Akademia Budimex. Program ten trwa do końca września. Jak co roku, generalny wykonawca ma przygotowanych 250 miejsc dla studentów z całej Polski. Akademia Budimex oprócz do studentów budownictwa skierowana jest także do osób szukających praktyk m.in. w obszarze HR, finansów, czy IT. Do programu można się zgłosić poprzez stronę internetową: www.akademiabudimex.pl.